מסעדת חצות


האגדה מספרת שהמעורב הירושלמי הומצא בשנת 1970 בין כותלי מסעדת חצות. הכול החל כאשר מייסד המקום, אברהם אגמי, גילה שאין לו מספיק פחמים לצליית הבשר. אז את חלקי הבשר הוא החליט לצלות על פלטת ברזל שחוממה על הגז. כל השאר כבר היסטוריה… שמה של המסעדה הכשרה ניתן לה בזכות עוד קונספט שנחשב חלוצי בזמנו – בילוי מחצות הליל ועד השעות הקטנות. מאז ועד היום הפך המקום למוסד ירושלמי, המתמחה בבשרים על האש, תבשילים ביתיים וכמובן במעורב הירושלמי האגדי שמקבל את טעמיו מתערובת תבלינים סודית.

  מסעדת חצות

  שעות פתיחה:

  מידע נוסף:

  • טלפון: 02-624-4014
  • כתובת: אגריפס 121, ירושלים. (מפה)
  • מידע נוסף: יש לציין את שם המסעדה בהזמנה
  מסעדת חצות נוסדה בשנת 1970 על ידי האחים אברהם ומיכאל עג'מי.
  עם השנים הפכה המסעדה לאבן דרך בתרבות הירושלמית והתבססה כמוסד קולינרי, בעיקר בזכות ה'מעורב הירושלמי' הנעשה במקום באופן ייחודי. את המסעדה פוקדים סלבריטאים רבים, פוליטיקאים בכירים, אנשי ספורט ועוד רבים מהברנז'ה הישראלית, כאשר חלקם מתועד בתמונות המקשטות את קירות המסעדה.
  מסעדת חצות מתאפיינת בחוויית בישול על פלטה רותחת בחום של 250 מעלות, כאשר כל הבשרים מתובלים בתבלין המיוחד והסודי של המקום, המוסיף להם צבע, טעם וארומה שאין שני להם.
  מיקום המסעדה בין שכונת נחלאות הוותיקה ובין שוק מחנה יהודה המפורסם, מעניק לה אווירה ישראלית אותנטית אמיתית שבשילוב עם האוכל במקום, הופך את הבילוי לחוויה בלתי נשכחת.
  מסעדת חצות -
  המעורב הירושלמי המקורי משנת 1970!
  אגריפס 121, ירושלים.
  בחר תאריך