סיורים בירושלים 2019


ירושלים

 

שוק מחנה יהודה

בא לכם לטעום את הטעמים הירושלמיים האותנטיים? רוצים להסתובב בין הבאסטות הכי שוות במחנה יהודה? הצטרפו לסיור הקולינרי הכי טעים בשוק הירושלמי עם באלשוק

קרא עודDec 01, 2015
 

עיר דוד החיזיון הלילי

החיזיון הלילי חומות המצודה משמשות תפאורה למופע לילה שכולו חגיגה של צלילים ומראות. בין השרידים הארכיאולוגיים שבחצר המצודה ולצלילי מוזיקה מקורית נגלה סיפורה של העיר ירושלים בדימויי-ענק עוצרי נשימה של מציאות מדומה.

קרא עודMay 07, 2017
 

סיורי סגווי

טיול סגווי יוצא ממתחם התחנה דרך פארק המסילה אל העיר העתיקה ועובר דרך אתרים ירושלמים מוכרים ויפים בהם: טחנת הרוח, ימין משה, משכנות שאננים, ממילא, שער יפו, פארק טדי, קינג דיויד וסימטאות העיר העתיקה.

קרא עודFeb 10, 2016
 

מסעדות בשוק מחנה יהודה

בשוק מחנה יהודה תמצאו מסעדות מהטובות בעיר ובארץ בכלל. במרביתן תמצאו תפריט של אוכל בייתי המזכיר את המטבח של אמא וסבתא . אם הגעתם לאזור, הכי מומלץ אחרי הסיור בשוק והקניות לספוג קצת אווירה באחת מהמסעדות בשוק מחנה יהודה המשך לרשימה המלאה בתאבון !!!

קרא עודMay 07, 2017
 

מלונות בוטיק

בואו להנות איתנו בלילה מטורף בשוק מחנה יהודה החבילה כוללת ים של פינוקים מלינה במלון בוטיק נתארגן נשתה קפה עם מאפה טעים בקצב שלכם נעלה לשוק ונתחיל עם סיור קולינרי עטור טעימות מהשוק בסיור פרטי מהמם עם מדריך לאחר מכן נצא לסעוד במסעדת מחניודה .. מבטיחים שיהיה פנאן וטעים :) בתאבון מצוות באלשוק

קרא עודFeb 12, 2019