סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה


סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה

בא לכם לטעום את הטעמים הירושלמיים האותנטיים?
רוצים להסתובב בין הבאסטות הכי שוות במחנה יהודה?
הצטרפו לסיור הקולינרי הכי טעים בשוק הירושלמי עם באלשוק...

מה תקבלו?חוויה ירושלמית אותנטית!סיור קולינרי במקום הכי טעים שיש - מחנה יהודה הסברים וסיפורים קסומים על השוק לאורך השנים והזדמנות לראות את ירושלים כמו המקומיים.


מחנה יהודה הוא הלב הפועם של ירושלים. הוא מכיל בתוכו את כל הקונפליקטים הכי עמוקים של הבירה, אבל גם את האהבה, השותפות והדו קיום האמיתי ששורר בתוכנו. אם מתחשק לכם להרגיש ולחוות את מחנה יהודה ואת ירושלים בדיוק כמו המקומיים אתם מוזמנים להצטרף לסיור שיעשה לכם נעים בבטן עם באלשוק!

בואו לטעום מהשפע,להריח את ריח התבלינים הטריים לגעת ולטעום מהפירות הססגוניים שיש לשוק מחנה יהודה. במהלך הסיור אתם תגלו את כל הסודות והסיפורים הכי מעניינים שהשוק מכיל בתוכו. אתם מוזמנים לשמוע מהסוחרים את הסיפורים המדהימים ולטעום את ההיצע הטרי והטעים שמחכה רק לכם.

הסיור יתחיל בטעימות חלבה מקומית של המלך - מאפה גרוזיני מסורתי שלא תפסיקו לנשנש, תטעמו את שיקויי הפלא של איש האתרוגים אשר יספר לכם את כל הכוחות המופלאים של השיקווים שלו.. אח"כ תשמעו את סיפור החמארות, תקפצו לטעימת תבלינים ותערובות אוכל ייחודיות מבית רוזמרין, תתענגו עלסיגרים קריספיים שאפשר למצוא רק בירושלים ואיך לא? תטעמו חומוס אסלי אמיתי, טחינה ופלאפל טריים וטעימים, עלי גפן חמצמים ולקינוח קפה שחור בעל ארומה מדגדגת ועוגיית גלידה מתקתקה. הסיור יסתיים בגיחה קצרה בשכונת נחלאות הצמודה בה תגלו את פינת החמד הקסומה תחת עץ התות המפורסם משירו של יוסי בנאי שעדיין מניב פירות.

את/ה באלשוק? לחצו כאן !