שוק הכרמל


שוק הכרמל

באלשוק מזמינה אתכם לסיור טעימות בשוק הכרמל הצבעוני והתוסס.
ביחד נזכה, להכיר, לראות וכמובן לטעום את המאכלים האהובים, המיוחדים והטעמים ביותר בשוק.נבקר בדוכנים הוותיקים והפופולאריים, נכיר את המסעדות ובתי הקפה החדשים והאופנתיים, נפגוש את בעלי הדוכנים הכי מעניינים (ומצחיקים)
ונשמע סיפורים שישאירו לנו טעם של עוד (תרתי משמע) אז תבואו רעבים, כי הולך להיות טעים!!
שוק הכרמל מהווה את השוק המרכזי של תל אביב. השוק הצבעוני והתוסס, הממוקם בלב ליבה של העיר, מציע למבקריו לא רק אווירה ייחודית ומהנה, אלא גם דוכנים של פירות וירקות טריים, גבינות איכותיות, מאפים, דגים, בשרים, דוכני מיצים ואלו לצד דוכני הבגדים והחפצים השונים הממוקמים בכניסה לשוק מהצד של רחוב אלנבי.
אך לצד כל הדוכנים המיוחדים של השוק, מפוזרות ברחבי השוק גם מסעדות קטנות ומיוחדות אשר טומנות בחובה חוויה קולינארית קסומה לכל דבר ועניין.
הסיור הקולינארי בשוק הכרמל של באלשוק, מהווה הזדמנות להכיר מקרוב את השוק הנפלא הזה, את הטעמים הנפלאים שהוא טומן בחובו, את בעלי הדוכנים הצבעוניים, את הסיפורים המיוחדים, הריחות והצבעים.
חוויה צבעונית וייחודית
אז נכון שגם ללכת באופן עצמאי ולעשות קניות בשוק הכרמל, זאת חוויה – לבחור את הירקות הכי טריים, לטעום גבינות מיוחדות, לקנות לחמים עם תוספות מעניינות כמו זיתים או צימוקים, להסתובב בין הדוכנים עם כוס מיץ טבעי ולקינוח למלא שקית לילדים (או לעצמנו) בסוכריות גומי צבעוניות, או ממתקים אחרים מועדפים.
אבל סיור טעימות השוק של באלשוק, יאפשר לכם להכיר את השוק בצורה שלא יצא לכם להכיר עד עכשיו ואחרי סיור שכזה, כל ביקור עצמאי בשוק יקבל ערך מוסף.
הסיור מתאים לכל האנשים בכל הגילאים – כי הרי מי לא אוהב לאכול ובמסגרת הסיור כל משתתף יזכה להתנסות במאכלים אשר עולים בקנה אחד עם העדפותיו הקולינאריות ועם טעמו האישי.
טועמים את השוק
אז אם חשקה נפשכם בחוויה קולינארית יוצאת דופן, כזאת שעובדת על כל החושים ומשאירה טעם של עוד (תרתי משמע) – סיור קולינארי בשוק הכרמל של באלשוק יהווה את הכתובת אשר תספק מענה על  כל דרישותיכם. במסגרת הסיור בשוק, תזכו לפגוש את בעלי הדוכנים המעניינים ביותר – שכידוע, מהווים חלק בלתי נפרד מצביונו הייחודי של השוק, לשמוע סיפורים משעשעים ומיוחדים אודות השוק וכמובן, לחוות את כל הטעמים שהשוק מציע – החל מהטעמים ה"קלאסיים" שכולם מכירים ואוהבים של מאפים טריים, ירקות מיוחדים וגבינות בוטיק משובחות ועד לטעמים המיוחדים של דוכני האוכל והמסעדות החדשות, אשר צצו בשנים האחרונות בשוק כפטריות אחר הגשם. מדובר ללא ספק, בסיור אשר יספק לכם נקודת מבט אחרת על השוק המיוחד והאהוב הזה ומה שבטוח, שלא תישארו רעבים.

להזמנת הסיור לחץ כאן