סיור מלא ניחוחות וטעמים בעיר העתיקה ירושלים

סיור קולינרי בעיר העתיקה
סיור קולינארי בעיר העתיקה
באלשוק מזמינים אתכם לחוויה של טעמים, ריחות וצבעים שתאפשר לכם להכיר את העיר העתיקה של ירושלים, מזווית קצת אחרת. במסגרת הסיור, נבקר במסעדות המיוחדות הנחבאות בסמטאות העיר, נטעם מהמאכלים הכי מדוברים בדוכני השווקים, נפגוש אנשים מרתקים ונשמע סיפורים משעשעים.

השווקים הצבעוניים והתוססים, המסעדות הקטנות המיוחדות, האוכלוסייה הרבגונית והאווירה המיוחדת – הם רק חלק מהסיבות בגינן סיורים בעיר העתיקה של בירתנו היפה הם כל כך פופולאריים, בקרב אנשים מהארץ ותיירים מכל העולם.
הסיורים הקולינאריים של באלשוק, הם הזדמנות לטעום מאכלים מקומיים הייחודיים לעיר העתיקה, להציץ מקרוב על האנשים אשר חיים בעיר הם עתיקה, לשמוע סיפור מיוחדים ומעניינים על אוכל, משפחה ואהבה ואולי גם לזכות ולראות את העיר העתיקה מזווית קצת שונה.

סיור ייחודי וצבעוני
סיור קולינארי בעיר העתיקה, הוא סיור צבעוני וייחודי, השווקים התוססים של העיר, טומנים בחובם טעמים מסורתיים, שחלקם מוכרים ואהובים וחלקם חדשים ומסקרנים. במסגרת הסיור, נזכה לבקר בדוכני האוכל המסורתי, התבלינים והמשקאות, במסעדות הקטנות והמיוחדות ובחנויות המיוחדות. נפגוש את בעלי הדוכנים הכי מעניינים, נפגוש אנשים עם אהבה ותשוקה לאכול, אשר עוברת בין הדורות ונשמע סיפורים מרגשים ומשעשעים – מה שבטוח שיהיה טעים.

טעמים (ורגעים) שלא שוכחים
אם גם אתם מעוניינים לטעום מהקסם הייחודי של העיר העתיקה - להתענג על הריחות, להתפעל מהצבעים וליהנות מהמרקם המושלם של הטעמים המקומיים – הסיורים  החווייתיים של באלשוק יהוו ללא ספק את הכתובת הנכונה בעבורכם.
הסיורים של באלשוק עוברים בכל הנקודות המעניינות והמיוחדות אשר הופכות את העיר העתיקה למה שהיא ומהווים הזדמנות להיחשף לטעמים ולסיפורים שאולי עדיין לא זכיתם לטעום או לשמוע.
הסיורים של באלשוק לעיר העתיקה הם הזדמנות להתבונן מזווית אחרת ושונה על העיר אשר שוזרת בתוכה תרבויות שונות, מאכלי עדות, חומרי גלם מעניינים, תבלינים ומתכונים שעוברים מדור לדור.
אז גם אם יצא לכם לבקר בירושלים ובעיר העתיקה (ואפילו יותר מפעם אחת) ואתם מעוניינים לגלות בה מראות, טעמים וסיפורים מעניינים ומרגשים ואולי גם לבקר במקומות חדשים שלא הכרתם – אתם מוזמנים להצטרף לסיורים של באלשוק
הזמן סיור