סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה


בואו לחוות את שוק מחנה יהודה עם באלשוק ( חורף 2018 )

סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה

להזמנת סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה לחצו כאן

בואו להנות מסיור קולינרי במקום הכי טעים שיש - מחנה יהודה, חוויה ירושלמית אותנטית!
עם הסברים וסיפורים קסומים של השוק לאורך השנים והזדמנות לחוות את ירושלים כמו המקומיים.


אומרים שירושלים היא עיר המטריפה את כל החושים – אומרים וצודקים!
מאז ומתמיד ביקור בירושלים משלב חוויה המערבת את כל החושים. ניחוחות של מזרח ומערב של קיבוץ גלויות מכל קצווי הגלובוס: תימן, רוסיה, יוון, מרוקו, ארגנטינה, הודו, איטליה,עירקף פולין והודו כל אלו לצד אוכל מקומי: ישראלי ערבי אסלי.

הטעמים הסוחפים שמבלבלים את החושים מלוח, מתוק, חם, קר, חריף וחמוץ. המראות הקסומים הניבטים מכל תצפית וסימטה, אם בסיור יום או סיור לילה. בתים בני מאות שנים לצד מבנים חדישים, מרצפות בנות אלפי שנים עליהם הילכו אבות אבותינו, אשר שיניי הזמן חרצו בהן סימנים. צריחי המסגדים לצד מגדלי הכנסיות וכיפות בתי הכנסת. אהבות רבות נרקמו בעיר הזו לאורך השנים, בין מלכים לנסיכות, בין אשכנזים לספרדיות בין לוחמים ללוחמות, אהבה לארץ הקודש, לעפרה, כל אלו ועוד, חודרים ללב ולנשמה וגורמים לחווית רגשות יוצאת דופן שרק כאן, בעיר הזו, ניתן לחוות.  

את הסיור ניתן לערוך בשני מסלולים לפי בקשת הלקוח.  האחד- במרחב העיר העתיקה . השני – נחלאות ומחניודה.  את הסיור ניתן לקיים ביום, אחה"צ או כסיור לילי. מחנה יהודה הוא הלב הפועם של ירושלים. הוא מכיל בתוכו את כל הקונפליקטים הכי עמוקים של הבירה, אבל גם את האהבה, השותפות והדו קיום האמיתי ששורר בתוכנו. אם מתחשק לכם להרגיש ולחוות את מחנה יהודה ואת ירושלים בדיוק כמו המקומיים אתם מוזמנים להצטרף לסיור שיעשה לכם נעים בבטן ושמח בלב עם באלשוק!

בואו לטעום מהשפע,להריח את ריח התבלינים הטריים לגעת ולטעום מהפירות הססגוניים שיש לשוק מחנה יהודה. במהלך הסיור אתם תגלו את כל הסודות והסיפורים הכי מעניינים שהשוק מכיל בתוכו. אתם מוזמנים לשמוע מהסוחרים את הסיפורים המדהימים ולטעום את ההיצע הטרי והטעים שמחכה רק לכם.

הסיור יתחיל בטעימות חלבה מקומית של המלך, מאפה גרוזיני מסורתי שלא תפסיקו לנשנש, תטעמו את שיקויי הפלא של איש האתרוגים אשר יספר לכם את כל הכוחות המופלאים של השיקויים שלו..
אח"כ תשמעו את סיפור החמארות, תקפצו לטעימת תבלינים ותערובות אוכל ייחודיות מבית רוזמרין, תתענגו על סיגרים קריספיים שאפשר למצוא רק בירושלים, ואיך לא? תטעמו חומוס אסלי אמיתי, טחינה ופלאפל טריים וטעימים, עלי גפן חמצמים ולקינוח קפה שחור בעל ארומה מדגדגת ועוגיית גלידה מתקתקה.
הסיור יסתיים בגיחה קצרה בשכונת נחלאות הצמודה בה תגלו את פינת החמד הקסומה תחת עץ התות המפורסם משירו של יוסי בנאי שעדיין מניב פירות.

להזמנת סיור קולינרי בשוק מחנה יהודה לחצו כאן